AD5203AR10-REEL
IC DGTL POT QUAD 64POS 24-SOIC
Paket/Kılıf
24-SOIC
Seri / Aile Numarası
AD5203
AD5203AR10-REEL Hakkında
AD5203AR10-REEL, Rochester Electronics tarafından üretilen quad dijital potansiyometre entegre devresidir. 4 adet bağımsız potansiyometre kanalı içerir, her biri 64 tap pozisyonuna sahiptir. 10kΩ direnç değeri ile konfigüre edilmiş bu bileşen, sesli uygulamalar, analog sinyal ayarlama, kazanç kontrolü ve kalibrasyonlu empedans ayarlaması gibi uygulamalarda kullanılır. Volatile bellek tipine sahip olması, beslenme kesintisinde ayarların sıfırlanması anlamına gelir. 2.7V ile 5.5V arasında çalışan, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilen bu bileşen, analogyönetim ve kontrol uygulamalarında tercih edilir.
Number of Taps 64
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 10k
Supplier Device Package 24-SOIC
Temperature Coefficient (Typ) 700ppm/°C
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V