AD5201BRM50-REEL7
IC DGTL POT 50K 33POS 10-MSOP
Seri / Aile Numarası
AD5201
AD5201BRM50-REEL7 Hakkında
AD5201BRM50-REEL7, Rochester Electronics tarafından üretilen 50kΩ dijital potansiyometre entegresidir. 33 pozisyonlu ayarlama kapasitesine ve 10-MSOP yüzey montajlı paketine sahiptir. Volatile bellek türünde çalışan bu bileşen, 2.7V ~ 5.5V veya ±2.3V ~ 2.7V aralığında besleme gerilimine ihtiyaç duyar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır ve 500ppm/°C sıcaklık katsayısıyla bilinir. Veri toplama sistemleri, audio uygulamaları, kalibrasyonlu analog kontrol devreleri ve sistem tuning uygulamalarında kullanılır. Dijital kontrol ile analog dirençler ayarlanması gereken tasarımlar için tercih edilir.
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 50k
Supplier Device Package 10-MSOP
Temperature Coefficient (Typ) 500ppm/°C
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V, ±2.3V ~ 2.7V