AD5200BRM50
IC POT DGTL 50K 256POS 10MSOP
Seri / Aile Numarası
AD5200
AD5200BRM50 Hakkında
AD5200BRM50, Rochester Electronics tarafından üretilen 50kΩ kapasiteli dijital potansiyometredir. 256 konum ayarlamasına sahip bu entegre devre, volatile hafıza türüne sahiptir ve surface mount paketinde (10-MSOP) sunulmaktadır. 2.7V ile 5.5V arasında veya ±2.3V ile ±2.7V arasında çalışma gerilimiyle uyumlu olan bileşen, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. Ses kontrol devreleri, analog sinyal işleme, kalibrasyonlu ayar ve endüstriyel kontrol uygulamalarında yer alan sistemlerde kullanım için tasarlanmıştır. 500ppm/°C sıcaklık katsayısına sahiptir. Ürün obsolete durumundadır.
Number of Circuits 1
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 50k
Supplier Device Package 10-MSOP
Temperature Coefficient (Typ) 500ppm/°C
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V, ±2.3V ~ 2.7V