AD5170BRMZ10-RL7
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP
Paket/Kılıf
10-MSOP
Seri / Aile Numarası
AD5170
AD5170BRMZ10-RL7 Hakkında
AD5170BRMZ10-RL7, Analog Devices tarafından üretilen 10kΩ dijital potansiyometredir. 256 dokunma noktasına sahip bu entegre devre, I²C arayüzü aracılığıyla kontrol edilir ve OTP bellek içerir. 10-MSOP yüzey montaj paketinde sunulan bileşen, 2.7V ile 5.5V arasında çalışır. Lineer taper karakteristiği ve 35ppm/°C sıcaklık katsayısı ile analog sinyal değerlendirme, ses seviyesi kontrolü, kazanç ayarlaması ve kalibrasyonlu dirençli uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 160Ω tipik wiper direnci, hassas analog devreler için uygun özellikleri sunar. -40°C ile 125°C işletme sıcaklık aralığında çalışır.
Number of Circuits 1
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 160
Supplier Device Package 10-MSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 35ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V