AD5160BRJ50-R2
IC POT DGTL 50K 256POS SOT23-8
AD5160
AD5160BRJ50-R2 Hakkında
AD5160BRJ50-R2, Analog Devices tarafından üretilen 50kΩ dijital potansiyometredir. 256 tap konumuna sahip bu bileşen, volatile bellek tipine sahiptir ve surface mount SOT-23-8 paketinde sunulmaktadır. 2.7V ile 5.5V arasında beslenebilen devre, seri iletişim ile kontrol edilir. 45ppm/°C sıcaklık katsayısına sahip olan komponent, ses kontrolü, seviye ayarlaması, dijital kazanç kontrolü ve kalibre edilmiş empedans ayarlaması gibi uygulamalarda kullanılır. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Package / Case SOT-23-8
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 50k
Supplier Device Package SOT-23-8
Temperature Coefficient (Typ) 45ppm/°C
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V