AD5160BRJ10-RL7
IC DGTL POT SPI 256POS SOT23-8
AD5160
AD5160BRJ10-RL7 Hakkında
AD5160BRJ10-RL7, Rochester Electronics tarafından üretilen 1-kanallı dijital potansiyometredir. SPI arayüzü ile kontrol edilen bu bileşen, 256 konum ayarlamasına ve 10kΩ direnç değerine sahiptir. Volatile bellek tipine sahip olması nedeniyle güç kesintisinde ayarlar sıfırlanır. SOT-23-8 yüzey montajlı pakette sunulan komponent, 2.7V ile 5.5V arasında çalışabilir ve 45ppm/°C sıcaklık katsayısına sahiptir. Ses amplifikatörleri, kazanç kontrolü, ses seviyesi ayarlaması ve analog sinyal ölçeklendirme uygulamalarında kullanılır. Bileşen obsolete durumdadır.
Package / Case SOT-23-8
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 10k
Supplier Device Package SOT-23-8
Temperature Coefficient (Typ) 45ppm/°C
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V