AD5123BCPZ100-RL7
Paket/Kılıf
16-WFQFN Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
AD5123
AD5123BCPZ100-RL7 Hakkında
AD5123BCPZ100-RL7, Analog Devices tarafından üretilen 4 kanallı dijital potansiyometredir. 100kΩ dirençli yapısı ile I²C ara yüzü üzerinden harita seçilebilir adresleme özelliğine sahiptir. 128 dokunuş noktası ve doğrusal (linear) taper karakteristiği ile hassas direnç ayarlaması sağlar. Non-volatile bellek sayesinde ayarlar gücün kesilmesinden sonra da korunur. 2.3V-5.5V veya ±2.25V-2.75V çalışma gerilimi aralığında çalışan bu bileşen, -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında sorunsuz hizmet verir. Surface mount 16-LFCSP (3x3mm) paketine sahiptir ve ses amplifikatörleri, şarj denetleyicileri, filtre ayarlaması ve analog sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Configuration Potentiometer
Features Selectable Address
Interface I²C
Memory Type Non-Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 4
Number of Taps 128
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 16-WFQFN Exposed Pad, CSP
Part Status Active
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 130
Supplier Device Package 16-LFCSP (3x3)
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 35ppm/°C
Tolerance ±8%
Voltage - Supply 2.3V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V