AD5122BRUZ100-RL7
128TAP, DUAL DIGIPOT, NVM, SPI
Paket/Kılıf
16-TSSOP
Seri / Aile Numarası
AD5122
AD5122BRUZ100-RL7 Hakkında
AD5122BRUZ100-RL7, Analog Devices tarafından üretilen dual kanal dijital potansiyometredir. 128 dokunuş noktası ve 100kΩ direnç değerine sahip bu bileşen, SPI arayüzü üzerinden kontrol edilir ve non-volatile bellek içerir. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen bileşen, 2.3V-5.5V veya ±2.25V-2.75V beslenme gerilimi ile uyumludur. Cascade pin özelliği sayesinde birden fazla dijital potansiyometrenin kaskad bağlantısına olanak tanır. Ses ve sinyal işleme, kalibre edilebilir yazılım kontrol edilmesi gereken analog devreler, ve endüstriyel kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Configuration Potentiometer
Features Cascade Pin
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 2
Number of Taps 128
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 130
Supplier Device Package 16-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 35ppm/°C
Tolerance ±8%
Voltage - Supply 2.3V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V