AD5121BCPZ100-RL7
Paket/Kılıf
16-WFQFN Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
AD5121
AD5121BCPZ100-RL7 Hakkında
AD5121BCPZ100-RL7, Analog Devices tarafından üretilen 100kΩ dijital potansiyometredir. Non-volatile bellek ile yapılandırılan bu bileşen, I²C ve SPI arayüzleri aracılığıyla kontrol edilebilir. 128 tap pozisyonu ile doğrusal direnç ayarlaması sağlar. 2.3V~5.5V veya ±2.25V~2.75V gerilim aralığında çalışan bileşen, -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. 16-LFCSP CSP paketinde sunulan AD5121, sesli ekipman, otomotiv sistemleri, endüstriyel kontrol uygulamaları ve tüketici elektroniğinde kullanılan analog sinyal ayarlama ve ses seviyesi kontrolü gibi uygulamalar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Configuration Potentiometer
Features Selectable Address
Interface I²C, SPI
Memory Type Non-Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Number of Taps 128
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 16-WFQFN Exposed Pad, CSP
Part Status Active
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 130
Supplier Device Package 16-LFCSP (3x3)
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 35ppm/°C
Tolerance ±8%
Voltage - Supply 2.3V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V