AD5114BCPZ80-RL7
IC DGTL POT 80KOHM 32TAP 8LFCSP
Seri / Aile Numarası
AD5114
AD5114BCPZ80-RL7 Hakkında
AD5114BCPZ80-RL7, Analog Devices tarafından üretilen tek kanallı dijital potansiyometredir. 80kΩ nominal dirençle ve 32 tap çıkışıyla konfigüre edilen bu bileşen, I²C arayüzü aracılığıyla kontrol edilir. Geri kazanılabilir olmayan non-volatile hafızaya sahip olup, bir kez yazılan değerler cihaz kapalı olsa da korunur. 8-UFDFN CSP paketinde sunulan bu mikro bileşen, gürültü kalibrasyonu, programlanabilir gain amplifikatör ve analog kontrol uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 125°C arasında çalışan bileşen, 1.8V ile 5.5V arasında güç beslemesiyle uyumludur. 70Ω tipik wiper direnci ve ±8% toleransı ile hassas dirençsel kontrol sağlar.
Configuration Potentiometer
Interface I²C
Number of Circuits 1
Number of Taps 32
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 8-UFDFN Exposed Pad, CSP
Part Status Active
Resistance (Ohms) 80k
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 35ppm/°C
Tolerance ±8%
Voltage - Supply 1.8V ~ 5.5V, 2.3V ~ 5.5V