ACS773LCB-100B-PFF-T
HIGH ACCURACY, HALL-EFFECT CURRE
Seri / Aile Numarası
ACS773LCB-100B
ACS773LCB-100B-PFF-T Hakkında
ACS773LCB-100B-PFF-T, Allegro MicroSystems tarafından üretilen Hall Effect tabanlı akım sensörüdür. 100A'e kadar AC ve DC akımların ölçülmesine yönelik tasarlanmıştır. Ratiometric gerilim çıkışı sunarak, 13.2mV/A duyarlılık ile 0.9% doğrusallık sağlar. 2.5µs hızlı yanıt süresi ve -40°C ile 150°C arasında çalışma aralığı ile endüstriyel ve otomotiv uygulamalarında kullanılır. 3V-3.6V güç gereksinimiyle düşük enerji tüketimine sahiptir. Çift yönlü akım ölçümü destekler ve Through Hole montajı için uygun 5-CB paket formatına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Sensing 100A
Current - Supply (Max) 15mA
For Measuring AC/DC
Frequency DC ~ 200kHz
Linearity ±0.9%
Mounting Type Through Hole
Number of Channels 1
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TA)
Polarization Bidirectional
Response Time 2.5µs
Sensitivity 13.2mV/A
Sensor Type Hall Effect
Supplier Device Package 5-CB Module
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V