ACPL-5631L-200
OPTOISO 1.5KV 2CH OPEN COLL 8DIP
Paket/Kılıf
8-DIP
Seri / Aile Numarası
ACPL-5631L
ACPL-5631L-200 Hakkında
ACPL-5631L-200, Broadcom tarafından üretilen 1.5kV izolasyon voltajına sahip 2 kanallı optoisolatördür. Open Collector ve Schottky Clamped çıkış tipiyle tasarlanan bu bileşen, 10 MBd veri hızında yüksek hızlı sinyal iletimini destekler. 1 kV/µs Common Mode Transient Immunity özelliği ile EMI ve gürültüye karşı dayanıklıdır. 3V-3.6V beslenme voltajı aralığında çalışan ve -55°C ile 125°C sıcaklık aralığında operasyon yapabilen bu bileşen, endüstriyel uygulamalar, güç yönetim sistemleri, motor kontrolü ve haberleşme ağlarında gözlenmiş sinyal izolasyonunun sağlanması için kullanılır. 8-DIP Through Hole paket tipiyle PCB'ye kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Common Mode Transient Immunity (Min) 1kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) 20mA
Current - Output / Channel 25 mA
Data Rate 10MBd
Input Type DC
Inputs - Side 1/Side 2 2/0
Mounting Type Through Hole
Number of Channels 2
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Output Type Open Collector, Schottky Clamped
Part Status Active
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) 100ns, 100ns
Rise / Fall Time (Typ) 20ns, 8ns
Supplier Device Package 8-DIP
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.55V
Voltage - Isolation 1500VDC
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V