ACDBMT1200-HF
DIODE SCHOTTKY 200V 1A SOD123H
Paket/Kılıf
SOD-123H
Seri / Aile Numarası
ACDBMT1200
ACDBMT1200-HF Hakkında
ACDBMT1200-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 200V 1A Schottky doğrultucu diyotudur. SOD-123H yüzey montajı paketinde sağlanan bu bileşen, anahat akımı 1A ve ters voltajı 200V'dur. 920mV @ 1A ileriye doğru gerilim düşümü ve 500µA @ 200V ters sızıntı akımı ile karakterize edilir. Fast recovery özelliğine sahip (≤500ns, >200mA) bu diyot, anahtarlama uygulamaları, güç kaynakları, LED sürücüleri ve RF detektörlerde yaygın olarak kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. 120pF @ 4V, 1MHz kapasitansı ile düşük sinyal uygulamalarında da uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 120pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 200 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123H
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-123H
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 920 mV @ 1 A