ABZT52B9V1-HF
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD123
Seri / Aile Numarası
ABZT52B9V1
ABZT52B9V1-HF Hakkında
ABZT52B9V1-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 9.1V nominal voltajlı Zener diyottur. 500mW güç kapasite ile maksimum akımını sınırlayabilen ve voltaj regülasyonu sağlayan bir yarı iletken bileşendir. SOD-123 yüzey montaj paketi ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. 150°C çalışma sıcaklığında, 10 Ohms maksimum impedans ile sahip olup, 6V ters voltajda 450nA sızıntı akımı karakteristiğine sahiptir. Voltaj referans devreleri, aşırı voltaj koruması, regülatör uygulamaları ve sinyal koşullandırma devrelerinde kullanılır. ±1.98% voltaj toleransı ile hassas uygulamalarda tercih edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 450 nA @ 6 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±1.98%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V