A780MS567M1ELAV022
CAP ALUM POLY HYB 560UF 25V SMD
Seri / Aile Numarası
A780MS567M1ELAV022
A780MS567M1ELAV022 Hakkında
KEMET A780MS567M1ELAV022, 560 µF kapasitanslı, 25V rated hybrid alüminyum polimer kondansatörüdür. Surface mount SMD paket tipinde tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 22mOhm olup, 100 kHz'de 2.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen ve 125°C'de 3000 saat ömrü olan bu kondansatör, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. Düşük ESR karakteristiği sayesinde anahtarlamalı güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve otomotiv elektronik sistemlerinde kullanılmaya uygun tasarlanmıştır.
Applications Automotive
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 25 V