A768MS227M1GLAE022
CAP ALUM POLY 220UF 20% 40V SMD
Seri / Aile Numarası
A768MS227M1GLAE
A768MS227M1GLAE022 Hakkında
KEMET A768MS227M1GLAE022, 220µF kapasitanslı, 40V rated voltajlı alüminyum polimer yüzey montajlı kondansatördür. SMD Radial Can paketinde sunulan bu kondansatör, 22mOhm ESR ve düşük empedans özellikleriyle güç yönetimi, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +125°C çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saat ömür garantisiyle (125°C'de) sunulan ürün, yüksek frekans ripple akımı uygulamalarında (2.2A @ 100kHz) performans gösterir. ±20% tolerans ile standartlaştırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 40 V