A768MS108M1CLAE015
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
A768MS108M1CLAE
A768MS108M1CLAE015 Hakkında
KEMET A768MS108M1CLAE015, 1000µF kapasitans değerine sahip alüminyum polimer yapılı yüzey montajlı (SMD) kondansatördür. 16V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, 15mΩ düşük ESR (Equivalent Series Resistance) değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile +125°C arasında çalışabilir ve 125°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100kHz'de 2.7A yüksek frekans ripple akımı kapasitesine ve 120Hz'de 135mA düşük frekans ripple akımı özelliklerine sahiptir. Radial, Can SMD paket tipi ile sunulan bu kondansatör, ±20% toleransla temin edilir ve aktif parça statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.7 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 135 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V