A768KS567M1CLAE017
CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
A768KS567M1CLAE
A768KS567M1CLAE017 Hakkında
KEMET A768KS567M1CLAE017, 560µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu SMD bileşen, düşük ESR (17mOhm) değeri sayesinde güç uygulamaları ve yüksek frekans devrelerde kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen ve 2000 saat ömrü bulunan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik uygulamalarda, anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS), LED sürücüleri ve endüstriyel kontrol sistemlerinde tercih edilir. ±20% tolerans ve 2.5A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V