A768KS477M1CLAE017
CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
A768KS477M1CLAE
A768KS477M1CLAE017 Hakkında
KEMET A768KS477M1CLAE017, 470µF kapasiteli 16V alüminyum polimer kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu bileşen, düşük 17mOhm ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında etkin işlem görmektedir. 100kHz'de 2.5A ripple akım kapasitesi bulunur. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen ve 125°C'de 2000 saatlik ömrü olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı devreleri, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V