A768KS476M1JLAE031
CAP ALUM POLY 47UF 20% 63V SMD
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
A768KS476M1JLAE031
A768KS476M1JLAE031 Hakkında
KEMET A768KS476M1JLAE031, 47µF kapasiteli alüminyum polimer kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, SMD (Surface Mount Device) konfigürasyonunda sunulmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 31mOhm ESR değerine sahip ve -55°C ile 125°C arasında çalışabilmektedir. 2000 saatlik ömrü 125°C'de garantilidir. 100 kHz'de 1.8A ripple akım kapasitesi bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve decoupling devreleri gibi elektronik tasarımlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 63 V