A768KS187M1VLAE024
CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
A768KS187M1VLAE
A768KS187M1VLAE024 Hakkında
KEMET A768KS187M1VLAE024, 180 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış bu SMD bileşen, 24 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özelliğine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışan kondansatör, 2000 saat ömür garantisine 125°C'de sahiptir. 100 kHz frekansında 2A ripple akım kapasitesi ile ve 120 Hz'de 100mA ripple akım toleransı ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Radial, Can - SMD paket tipinde sunulan bileşen, ±20% kapasite toleransına sahip olup aktif üretimde devam etmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V