A768KE227M1DLAS029
CAP ALUM POLY 220UF 20% 20V SMD
Seri / Aile Numarası
A768KE227M1DLAS
A768KE227M1DLAS029 Hakkında
KEMET A768KE227M1DLAS029, 220 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 20V rated voltaj ile automotive uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. SMD montajı destekleyen radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışır ve 125°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 29 mOhm düşük ESR değeri, 100 kHz'de 1.6 A yüksek frekans ripple akımı ile güç kaynakları, DC-DC konvertörleri ve filtre uygulamalarında etkili performans sağlar. AEC-Q200 automotive sertifikası ile araç elektroniği sistemlerinde güvenilir kullanım imkanı sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V