A768EB476M1VLAE042
CAP ALUM POLY 47UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
A768EB476M1VLAE042
A768EB476M1VLAE042 Hakkında
KEMET tarafından üretilen A768EB476M1VLAE042, 47µF kapasitans değerine sahip alüminyum polimer kondansatördür. 35V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Surface mount paketinde sunulan bu kondansatör, düşük ESR değeri (42mOhm) ile yüksek frekanslı uygulamalarda kullanım için uygundur. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü (125°C'de) garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.175A ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı, DC/DC konverter, ses amplifikatörü ve genel amaçlı analogik-dijital devreler gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.175 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 58.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V