A767KN566M1VLAE031
CAP ALUM POLY 56UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
A767KN566M1VLAE031
A767KN566M1VLAE031 Hakkında
KEMET A767KN566M1VLAE031, 56 µF kapasitansı ve 35 V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum polimer yüzey montajlı (SMD) kondansatördür. 31 mOhm düşük ESR değeri ve 1.9 A yüksek frekans ripple akımı kapasitesiyle, anahtarmalı güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu bileşen, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmakta ve genel amaçlı elektronik devrelerde istikrarlı performans sağlamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V