A765KN277M1CLAE016
CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
A765KN277M1CLAE
A765KN277M1CLAE016 Hakkında
KEMET A765KN277M1CLAE016, 270µF kapasitanslı alüminyum polimer SMD kondansatördür. 16V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 16mOhm düşük ESR değeri, yüksek frekans ripple akımı kapasitesine (3.89A @ 100kHz) sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 2000 saat ömür garantisi ile 105°C'de uzun vadeli uygulamalara uygun olup güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve analog devreler gibi filtre ve stabilizasyon uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.89 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V