A759TC227M2EAAE250
CAP ALUM POLY 220UF 20% 250V T/H
Seri / Aile Numarası
A759TC
A759TC227M2EAAE250 Hakkında
KEMET A759TC227M2EAAE250, 220 µF kapasitanslı, 250V rated voltajda alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole radial can tipi paketleme ile tasarlanmış olup, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. 125°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 250 mΩ ESR değeri ile düşük empedans özellikleri sayesinde güç kaynakları, analog devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 kHz'de 1.8 A, 120 Hz'de 90 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 250 V