A759SZ826M2EAAE150
CAP ALUM POLY 82UF 20% 250V T/H
Seri / Aile Numarası
A759SZ826M2EAAE
A759SZ826M2EAAE150 Hakkında
KEMET A759SZ826M2EAAE150, 82 µF kapasitesi ve 250 V nominal voltaj ile tasarlanmış alüminyum polimer kondansatördür. Radial can paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, ±20% tolerans aralığında çalışır. 150 mOhm ESR (Eşdeğer Seri Direnci) ve 2000 saatlik ömür @ 125°C ile güvenilir performans sağlar. Yüksek frekans (100 kHz'de 6.04 A) ve düşük frekans (120 Hz'de 302 mA) ripple akımı toleransı ile çeşitli uygulamalara uygun hale getirilmiştir. -55°C ile 125°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı sayesinde genel amaçlı endüstriyel, tüketici ve iletişim uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.04 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 302 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 250 V