A759PY687M1HAAE026
CAP ALUM POLY 680UF 20% 50V T/H
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
A759PY687M1HAAE
A759PY687M1HAAE026 Hakkında
KEMET A759PY687M1HAAE026, 680µF kapasitanslı ve 50V voltaj derecelendirilmiş alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole radial kan paketlemesi ile PCB'ye dikey montaj için tasarlanmıştır. 26mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 100 kHz'de 6.52A ripple akım kapasitesi ve 2000 saatlik ömrü (125°C'de) güç kaynağı, ses sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanım için uygun. ±20% kapasite toleransı ile standart endüstriyel uygulamalara uygundur. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.52 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 326 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 50 V