A759MU337M1VAAE022
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V TH
Seri / Aile Numarası
A759MU337M1VAAE
A759MU337M1VAAE022 Hakkında
KEMET A759MU337M1VAAE022, 330µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış, ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montaj tipi radial can kasa ile gelmektedir. 22mOhm ESR değeri düşük empedans uygulamalarında kullanılmaya elverişlidir. 100 kHz'de 3.74A ripple akım taşıyabilir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 125°C'de 2000 saatlik ömür belirtimi yapılmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve filtreleme devrelerinde kullanılan bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.74 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 187 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V