A759MS477M1CAAE015
CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V TH
Seri / Aile Numarası
A759MS477M1CAAE
A759MS477M1CAAE015 Hakkında
KEMET A759MS477M1CAAE015, 470 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal gerilim ile çalışan bu through-hole bileşen, 15mΩ ESR (Equivalent Series Resistance) değeri sayesinde düşük empedans sağlar. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında, 2000 saatlik ömre sahiptir. 100 kHz'de 5.363A ripple akım kapasitesiyle yüksek frekans uygulamalarında, 120 Hz'de ise 268.15 mA ripple akım ile düşük frekans devrelerde kullanılabilir. Radial ve kan paketlemesiyle, genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında tercih edilen bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.363 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 268.15 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V