A759MS337M1EAAE022
CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V TH
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
A759MS337M1EAAE
A759MS337M1EAAE022 Hakkında
KEMET A759MS337M1EAAE022, 330µF kapasitesi ve 25V rated voltage'a sahip alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial can paketinde sunulur. 22mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile karakterize edilmiştir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömrü 125°C'de garanti edilir. 100 kHz'de 4.429A ripple current kapasitesine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.429 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 221.45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V