A759KS107M1VAAE031
CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V T/H
Seri / Aile Numarası
A759KS107M1VAAE031
A759KS107M1VAAE031 Hakkında
KEMET A759KS107M1VAAE031, 100µF kapasitansı ve 35V voltaj derecelendirmesi ile polimer alüminyum kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial can paketlemesinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 31mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençli tasarımı, 100kHz'de 4.29A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı devrelerde çalışabilir. -55°C ile 125°C arasında çalışan ve 125°C'de 2000 saat ömrü belirtilen bileşen, anahtarlanmış güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.29 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 214.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V