A759EK227M0JAAE018
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V TH
Seri / Aile Numarası
A759EK227M0JAAE018
A759EK227M0JAAE018 Hakkında
KEMET A759EK227M0JAAE018, 220 µF kapasiteli alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile düşük gerilim uygulamalarında kullanılır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye radial bağlantıyla monte edilir. 18mOhm düşük ESR değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili performans sağlar. 3.098 A ripple current kapasitesi 100 kHz'de, 154.9 mA ise 120 Hz'de ölçülmüştür. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 2000 saat 125°C'de yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.098 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 154.9 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V