A758KK687M0EAAE016
CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V T/H
Seri / Aile Numarası
A758KK687M0EAAE016
A758KK687M0EAAE016 Hakkında
KEMET A758KK687M0EAAE016, 680 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V nominal gerilime sahip bu bileşen, radial can paketinde through-hole montaj için tasarlanmıştır. 16mOhm düşük ESR değeri ve 4.1A ripple akımı kapasitesi ile güç yönetimi ve filtering uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışan ve 5000 saat ömür süresi bulunan bu kondansatör, ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik devrelerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.1 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V