A755MS158M1AAAE013
CAP ALUM POLY 1500UF 20% 10V T/H
Seri / Aile Numarası
A755MS158M1AAAE013
A755MS158M1AAAE013 Hakkında
KEMET A755MS158M1AAAE013, 1500 µF kapasitansıyla ve 10V nominal gerilimle tasarlanmış alüminyum polimer kondansatördür. Radial, teneke kasa paketinde sunulan bu through-hole bileşeni, düşük ESR (13mOhm) değeri ile yüksek ripple akımına dayanıklıdır. 100 kHz'de 5.1 A ripple akımı tolere edebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyalfitrasyonu ve dekoplaşda kullanılan bu kondansatör ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 255 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V