A755MS158M0EAAE013
CAP ALUM POLY 1500UF 20% 2.5V TH
Seri / Aile Numarası
A755MS158M0EAAE013
A755MS158M0EAAE013 Hakkında
KEMET A755MS158M0EAAE013, 1500 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V nominal voltaj ile tasarlanmış bu through-hole tipi bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 13mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 100 kHz'de 5.25A ripple akım kapasitesi ve 5000 saatlik ömür (105°C'de) özelikleriyle güç kaynağı filtreleme, güç yönetimi ve sinyal işleme devreleri için uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bileşen, radial yapıdadır ve ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 262.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V