A755KS567M1AAAE015
CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
A755KS567M1AAAE
A755KS567M1AAAE015 Hakkında
KEMET A755KS567M1AAAE015, 560 µF kapasitansına sahip alüminyum polimer kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, Through Hole montaj tipi ile radial kutulu pakete sahiptir. 15 mOhm düşük ESR değeri ve 4.82 A ripple akım kapasitesi (100 kHz) ile güç kaynakları, audio sistemleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.82 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 241 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V