A755KS567M0GAAE014
CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Seri / Aile Numarası
A755KS567M0GAAE014
A755KS567M0GAAE014 Hakkında
KEMET A755KS567M0GAAE014, 560 µF kapasiteli alüminyum polimer kondansatördür. 4V nominal voltaj ile tasarlanmış, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Through-hole radial montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimleme ile bağlanır. ESR değeri 14mOhm olup, 100 kHz'de 4.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. Ürün -55°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına ve 105°C'de 5000 saat ömür değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V