A750MW567M1VAAE018
CAP ALUM POLY 560UF 20% 35V T/H
Seri / Aile Numarası
A750MW567M1VAAE
A750MW567M1VAAE018 Hakkında
KEMET A750MW567M1VAAE018, 560 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole radial montaj tipine sahip bu kondansatör, 18mOhm düşük ESR değeri ve 4.69A @ 100kHz ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve doğrultucu devrelerinde tercih edilir. ±20% tolerans içinde 2000 saat ömür garantisi -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.69 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 234.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V