A750KS337M1EAAE018
CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V T/H
Seri / Aile Numarası
A750KS337M1EAAE
A750KS337M1EAAE018 Hakkında
KEMET tarafından üretilen A750KS337M1EAAE018, 330µF kapasitansa ve 25V rated voltage'a sahip alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole radial can paket tipinde tasarlanan bu bileşen, düşük ESR değeri (18mOhm) sayesinde güç kaynakları, audio amplifikasyonu ve switching regülatörler gibi uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen komponent, 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 3.5A ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalarda da uygun bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V