A750KR108M0GAAE007
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 4V T/H
Seri / Aile Numarası
A750KR108M0GAAE007
A750KR108M0GAAE007 Hakkında
KEMET A750KR108M0GAAE007, 1000 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 4V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, yüksek frekans uygulamalarında düşük ESR (7mOhm) değeri sayesinde etkili performans sunar. Through hole montaj tipi ile PCB'ye radyal olarak takılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. General purpose uygulamalarında güç kaynakları, filtreler ve bypass uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 6.1 A ripple akım kapasitesi ve ±20% toleransa sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 305 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V