A750EM477M1AAAE012
CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V T/H
Seri / Aile Numarası
A750EM477M1AAAE
A750EM477M1AAAE012 Hakkında
KEMET A750EM477M1AAAE012, 470µF kapasitans değerine sahip alüminyum polimer kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış bu radyal montajlı bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan elektrik depolama ve filtre işlevleri sağlar. ESR değeri 12mOhm olup, 100 kHz'de 4.1A ripple akım kapasitesi vardır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantilidir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V