A750EK477M0JAAE018
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Seri / Aile Numarası
A750EK477M0JAAE018
A750EK477M0JAAE018 Hakkında
KEMET A750EK477M0JAAE018, 470 µF kapasitanslı, 6.3 V rated voltage ile çalışan radyal through-hole alüminyum polimer kondansatördür. Düşük ESR (18 mOhm) değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili filtrasyonun sağlanmasına ve rippel akım kapasitesine (100 kHz'de 3.1 A) imkan tanır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 2000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı analog ve dijital devre tasarımlarında, güç kaynağı filtreleme, sinyal düzeltme ve bypass uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile standart elektrik ve elektronik cihazlarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V