A750EK337M0EAAE007
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
Seri / Aile Numarası
A750EK337M0EAAE
A750EK337M0EAAE007 Hakkında
KEMET A750EK337M0EAAE007, 330µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatörüdür. 2.5V rated voltajı ile düşük voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi radial kasa ile sunulur. 7mΩ ESR değeri ve 5.6A @ 100kHz ripple akım kapasitesi yüksek frekans devrelerinde etkindir. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 280mA @ 120Hz low frequency ripple akımı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreler ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V