A750EK227M1CAAE016
CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H
Seri / Aile Numarası
A750EK227M1CAAE
A750EK227M1CAAE016 Hakkında
KEMET A750EK227M1CAAE016, 220µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu radyal kutu tipi bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi garanti eder. Düşük ESR değeri (16mOhm) ile high-frequency uygulamalarında etkili performans sunmaktadır. 100 kHz'de 2.9A ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, DC-DC konvertörleri, ses amplifikatörleri ve motor kontrol devreleri gibi uygulamalarda tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 145 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V