A700X477M2R5ATE010
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
A700X477M2R5ATE
A700X477M2R5ATE010 Hakkında
KEMET A700X477M2R5ATE010, 470µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatörüdür. 2.5V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, surface mount (SMD) montajı için 2917 (7343 Metric) paketinde sunulmaktadır. 10mOhm ESR değeri ve 4.7A ripple current kapasitesi ile güç kaynağı filtrelemesi, DC-DC dönüştürücüler, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C sıcaklıkta 2000 saat ömre sahiptir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.7 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V