A700X337M004ATE008
CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
A700X337M004ATE008
A700X337M004ATE008 Hakkında
KEMET tarafından üretilen A700X337M004ATE008, 330 µF kapasitans değerine sahip surface mount alüminyum polimer kondansatördür. 4V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, düşük ESR değeri (8 mOhm) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkin performans sunar. -55°C ile 125°C arasında güvenli çalışma sağlayan ve 2000 saat lifetime garantisine sahip bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, anahtarlama güç kaynakları, filtrreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 2917 (7343 Metric) paket standardında sunulan komponentin ±20% toleransı vardır ve 100 kHz frekansda 5.3A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V