A700X277M002ATE015
CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD
Seri / Aile Numarası
A700X277M
A700X277M002ATE015 Hakkında
KEMET A700X277M002ATE015, 270µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2V nominal voltajda çalışan bu SMD bileşen, 2917 (7343 Metric) kasa tipiyle sunulur. 15mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar ve 100 kHz'de 3.9A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, LED sürücüler ve ses sistemi filtrelemelerde kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.9 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V