A700X157M010ATE015
CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
A700X157M010ATE
A700X157M010ATE015 Hakkında
KEMET A700X157M010ATE015, 150µF kapasitanslı alüminyum polimer yüzey montaj kondansatörüdür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, 15mOhm düşük ESR değerine sahiptir ve 100 kHz frekansında 3.9A ripple akım taşıyabilir. -55°C ile 125°C arasında çalışan ve 2000 saat ömrü bulunan bu kondansatör, 2917 (7343 Metric) kasa tipinde paketlenmiştir. Genel amaçlı uygulamalar, güç yönetimi devreleri, filtrelleme ve decoupling uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip olup aktif üretim durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.9 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V