A700X107M010ATE015
CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
A700X107M010ATE
A700X107M010ATE015 Hakkında
KEMET A700X107M010ATE015, 100µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 15mOhm düşük ESR değeri ve 3.9A ripple current kapasitesi, güç kaynakları, DC-DC konverterler ve ses sistemlerinde yüksek frekanslı filtreleme uygulamaları için uygundur. 2917 (7343 Metric) SMD paketinde sunulan ürün, -55°C ile +125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.9 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V